Genel

Bar Sandalyeleri Hakkında

Bar Sandalyeleri Hakkında

Bar Sandalyeleri Hakkında

Bar Sandalyeleri Hakkında, Bar Sandalyeleri günümüzde ev, cafe, bar ve resteurant gibi yerlerde kullanılırken, kimi zamanlarda ise eczane ve danışman sandalyesi olarak da kullanılmaya başlanmıştır. Eczaneler  de çalışanlar yüksek rafların arkasında çalıştıkları için ve ayakta duruyormuş gibi görünmeleri gerektiğinden tercih etmektedirler. Danışmanlık yapan kişilerinde ise, ön kısımlarında duran kürsülerin yüksek olması sebebi ile arkasında ayakta durmaları yerine ayakta duruyormuş hissi veren bar sandalyeleri kullanılmakta olup, bu işi yapan kişilere kolaylık tanımaktadır. Günümüzde mobilya firmalarının rekabetleri ve bar sandalyelerinin maliyetlerini düşürmek için birden fazla seçenek ile karşımızda bulmamız mümkündür. Bunları kısaca anlatmamız gerekirse ahşap bar sandalyeleri, metal bar sandalyeleri, plastik bar sandalyeleri, sabit ayaklı bar sandalyeleri ve döner ayaklı bar sandalyeleri ve bunun gibi birçok çeşit ile piyasada bulmamız mümkündür.

Manolya Ahşap Sırt Dayamalı Bar Sandalyesi

Ahşap Bar Sandalyeleri Hakkında

Genellikle iç mekan kullanımına uygun olarak yapılan ve ayak kısmında ahşap kullanılan bar sandalyesi türüdür. Ayak kısmının ahşap olması maliyeti yükseltmektedir. Fakat görüntü ve kullanım olarak cazip bir ürün olduğu için arz ve talep dengesi bozulmadan sirkülasyonu devam etmektedir. Ahşap ayak üzerine genellikle deri kaplama oturma yeri yapılarak otantik bir görünüm ile karşımıza çıkmaktadır. Oturma bölümü poliretan dökme sünger ile yapıldığı için gayet ergonomik ve rahat bir sandalye olarak tercih görmektedir.

Kafes Mini Tel Bar Sandalyesi Siyah 77 cm

Metal Bar Sandalyeleri Hakkında

Bütün mekanlar da iç mekan ve dış mekan kullanımına da elverişli olan bir bar sandalyesi türüdür. Kullanılan metal türevlerine göre maliyeti değişmektedir. Örneğin ayak kısmında amortisörlü krom ayaklı olan bir bar sandalyesi maliyet yüksek iken, ayak kısmı sabit boyalı metal malzemeden yapılan sandalye daha uygun maliyet ile karşımıza çıkmaktadır. Metal bar sandalyeleri almak istediğinizde 360 derece kendi etrafında dönen amortisörlü bar sandalyesi alınmasını tavsiye ederiz. Bu sandalye türü müşterilerinize daha cazip geleceği için müşterilerin sizleri tercih etme oranı artacaktır. Yine ahşap sandalyede olduğu gibi bu sandalye türünde de oturma bölümü poliretan dökme sünger üzerine deri kaplama olduğu için ergonomik ve konforlu bir oturum sunmaktadır. Maliyeti biraz daha düşük olmasını istediğiniz metal bar sandalyelerinde sırt kısmı metal oturma yeri ise ince sünger kullanılan sandalyeleri de tercih edebilirsiniz.

Pusat PP Krom Ayaklı Bar Sandalyesi Kırmızı

Plastik Bar Sandalyeleri

Ayakları metal veya ahşap olan fakat oturma bölümü poliproplen malzemeden yapılan sandalye türüdür. Bu sandalyemiz de ahşap sandalye fiyatlarına göre maliyeti düşük olduğu için tercih gören bir sandalye türüdür. Alıcı kişilerin plastik bar sandalyesi alırken akıllarına takılan soru kırılma olasılığı üzerinedir. Fakat kullanılan 1. Kalite malzemelerden üretildiği için bütün kırılma testlerini ve esneme testlerini başarılı bir sonuç ile geçmiş sandalyedir. Bu sebep ile kullanıcıların aklında kalacak sorulara cevap vermiştir.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir