Ev Ofis Dünyası

Ev ofis dünyası, olarak birçok mobilya ihtiyaçlarınıza tek bir E-Ticaret sitesi üzerinden ulaşmanızı sağlamak amacı ile bir araya gelmiş kuruluştur. Ofis bölümü olarak ihtiyaç duyacağınız tüm mobilya ve aksesuarlarını bünyesinde barındırmaktadır. Makam koltuğundan çöp kovasına kadar her ofis ihtiyacınıza cevap vermek için çalışmaktayız. Birden fazla imalat kuruluşumuz ile sizlerin beğendikleri modellerimizi nadiren de olsa stoklu çalışma yaparak. Veya üretimden direk size ulaştırma yolu izleyerek müşteri memnuniyetini prensip edinmiş bir kuruluş olmanın peşinde koşmaktayız. Şu ana kadar yapmış olduğumuz ticarette negatif bir sorun ile karşılaşmamış olmanın mutluluğunu yaşarken. Bundan sonraki süreçte de şikayete konu olacak bir negatif sorun yaşamamak için elimizden gelenin fazlası için gayret göstermekteyiz.

Ev bölümümüzde ise ahşap sandalyeden bahçe takımlarına kadar birçok mobilya türü ve aksesuarlarını bünyemizde bulundurmaktayız. Otuza yakın kategori ve binlerce ürün arasından istediğiniz veya ihtiyacınız olan her ürünü sizler için temin ediyoruz. Göndermiş olduğumuz her ürün evofisdunyasi.com güvencesinde olup siz teslim alıncaya kadar takibini uzman kadromuz ile yapmaktayız. Amacımızın sadece ticaret yapmak veya kar amacı gütmek değil ev ofis dünyasını bir marka haline getirmektir. Çok kısa süre içerisinde kendi lojistik sistemimizi geliştirerek Marmara Bölgesinde kargo sisteminden çıkıp kendi lojistik hizmetimiz ile ürünleri göndermeye çalışacağız. Bu Bölgede başarılı olma sonucuna göre tüm Türkiye sınırları içinde kendi lojistik ağımızı kurmanın peşinde olacağız. Kendi lojistik ağımızı kurduğumuzda müşterilerimizin en çok rahatsız oldukları kargo maliyetini minimum seviyelere indirmeyi planlamaktayız.

Ev Ofis Dünyası na Neden Güvenmelisiniz

Güvenli alışveriş ve düzgün ticaret yapmanın peşinde koşmaktan yorulmayan işinde uzman personelimiz. Kurumsal çalışma bilincinde olan yöneticilerimiz ile hizmetinizde olan bir kuruluş olma çabamıza sizlerden gelen destek ile devam etmekteyiz. Ticari anlamda birden fazla alanda iş yapmakta olup gruplaşan bir ticari faaliyete dönüşmekteyiz. Kağıt sektöründe de kendini ispatlamış bir kuruluşu yönetmekte olup, siz değerli müşterilerimizin aklındaki acaba sorusunu da ortadan kaldırmaktayız. Kube Kâğıt olarak da hizmetlerimize uzun süredir devam etmekte olup, müşterilerimizin nasıl bir yerden alışveriş yapıyorum sorusunu belirli bir adresimiz ve birden fazla alanda Ticari faaliyetlerimiz ile cevaplamış oluyoruz.