Genel

Ev Ofisi İçin Yardımcı Bilgiler

evofisdunyası.com

Ev Ofisi İçin Yardımcı Bilgiler

Ev Ofisi İçin Yardımcı Bilgiler, Bir ev ofisi veya çalışma odası normal olmak zorunda değildir. Evinizin bir parçası gibi hissedeceğiniz bir yer ve zamanınızı geçirmeyi sevdiğiniz bir yer yapabilirsiniz. Evden çalışıyor olmanız da, gerekse biraz daha fazla iş yapmak için kendinize ait bir yere ihtiyacınız varsa, size gerçekten ilham veren ve ruh halinizi kaldıran bir alanı düzenleyebilirsiniz. Ev ofisinizi yenilemek için bazı kolay adımlarla, evinizi ve kişisel tarzınızı, aşırı bir harcama yapmak zorunda kalmadan eğlenceli ve konforlu bir alan yapabilirsiniz.

Ayna

Odanızı yenilemenin ilk yolu alanı genişletmektir! ama bu bir duvarı yıkmak anlamına gelmez. Odaların daha açık hissetmelerini sağlamak için küçük bir numara var kapalı olan duvara ayna eklemek kadar basit. Duvar aynaları, özellikle ofisiniz küçük ise, bir ayna odanızın daha büyük hissetmenizi sağlayabilir. Dekoratif bir duvar aynası seçerek çalışma alanınızın anında açıldığını hissedeceksiniz ve ayrıca bazı işlevsel duvar sanatlarına sahip olacaksınız.

Bazı Yastıklar Ekleyin

Ofisinizde bir bekleme koltuğu veya ekstra sandalyeleriniz varsa, onları biraz renkli ve cesur baskılarla canlandırın! Odanın göze daha hoş gelmesini sağlar ve aynı zamanda rahat görünür. Mevcut herhangi bir dekora uyması için yeterince nötr olan serin geometrik baskılara sahip birkaç tane seçin.

Tablolar

Resimler ve sanat, kendinizi olumlu bir çevre yaratmanın yanı sıra ilham ve hatıralarla kuşatmanın harika yolları. Ev ofisinizi kişiselleştirin ve sizi motive eden ve okuma dosyaları arasında dolaşmak için ilginç olan bazı parçalar asın. Farklı bir şeyler denemek ve bazı sanat eserlerini farklı alanlarda duvarlara yaslamak. Bu, özellikle büyük ölçekli parçalarınız varsa, sanat eserlerini sergilemek için yaratıcı, alan açısından verimli bir yoldur.

Masanızı Dekore Edin

Masalar bir kalp atışı içinde dağınık olur, bu yüzden dağınıklığı azaltan bir dekor eklemek iyi bir şeydir! Vintage esinlenerek veya çağdaş tepsiler tipik dosya tepsilerine hoş ve şık bir alternatif. Kalem bardaklarınızı, dosyalarınızı, kitaplarınızı ya da etrafta tuttuğunuz diğer kişiselleştirilmiş bibloları ve ihtiyaçlarınızı saklayarak iş gereksinimlerinizi kolaylaştırmak için kendinize ait olanları kullanın.

Işık Olsun!

Benzersiz bir masa lambası, işlevsel ve süs bir parça eklemenin harika bir yoludur. Ayrıca gece geç saatlerde çalışmak veya loş ışıkta çalışmak için son derece kullanışlıdır. Masalar için özel olarak çalışan bir lamba veya çalışma alanınıza rahat ve şık bir unsur ekleyen daha büyük, dekoratif masa lambası seçin.

Bu 5 yolu izleyerek evinizde bir alanı çalışma odanız olarak düzenlemeniz için evofisdunyası ekibi olarak yardımcı olmaya çalıştık.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.