Genel

Evde Ofis Evofisdunyası ile Kurulur

Evde Ofis Evofisdunyası ile Kurulur

Evde Ofis Evofisdunyası ile Kurulur

Evde Ofis Evofisdunyası ile Kurulur, günümüz şartlarında evde çalışma sistemine zorunlu da olsa geçmiş bulunmaktayız. Ve bu olayın sonlanmasından sonra da bir çok şeyin eskisi gibi olmayacağını anlamaya başladık. Evde çalışmak kulağa hoş gelse de reelde bazı zorlukları yanında getirecek. Ofis ortamındaki ciddiyet ve konsantre sağlamak zorlaşacak. Kanepede oturarak veya mutfak masasını ofis yaparak bu düzeni sağlamamız zor. Evlerimizde bir oda olmasa bile küçük bir köşeyi ev ofis haline getirmek zorunlu hale geldi.

Çocuk odaları genellikle her evde küçükte olsa mevcut. İlerde çocuğunda kullanabileceği küçük bir çalışma masası ve evde kullanımı kolay kolsuz bir çalışma koltuğu ile kendinize bir çalışma ortamı oluşturabilirsiniz. Çalışma koltukları için kullanacağınız odaya uygun renklerde döşeme yaptırabilirsiniz. Ergonomik ve rahat çalışma koltuğu modelleriniz #evdekal sloganına uyarak sitemizden inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.  Kullanacağınız masa mümkünse çekmeceli değilse duvara raf sistemi yaparak mini bir ofis yaratabilirsiniz.

Daha büyük evi olanlar için bir çalışma odası oluşturmak daha zahmetsiz. Yine istediğiniz bir çalışma masasını ve yönetici koltuğunu sitemizden inceleyerek satın alabilirsiniz. Oyuncu koltuğu seçeneği çalışma odası oluşturacaklar için güzel bir seçenek olabilir. Bir çok ergonomik ayar ve konfor bakımından en üst seviyede üretilen oyuncu koltukları hem çalışma odanıza renk katar hemde yine çocuğunuz için bir yatırım olabilir.

Evofisdunyasi.com olarak bu zor günleri hep beraber atlatarak daha güçlü bir Türkiye olacağımızdan hiç şüphemiz yok. Yeter ki sosyal mesafeyi koruyup, kişisel hijyenimize dikkat edelim. Ve en önemlisi gerekmedikçe evde kalalım. Bu günleri atlatmak için 1000₺ ve üzeri alışverişleriniz de 50 adet 1 kutu cerrahi tek kullanımlık maskeyi satın aldığınız herhangi bir ürünle ücretsiz olarak gönderiyoruz.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir