Hakkımızda

Hakkımızda Ev ofis dünyası, olarak birçok mobilya ihtiyaçlarınızı tek bir E-Ticaret sitesi üzerinden satın almanızı sağlamak amacı ile oluşturulmuş bir platformdur. Ofis bölümü olarak ihtiyaç duyacağınız tüm mobilya ve aksesuarlarını bünyesinde barındırmaktadır. Makam koltuğundan çöp kovasına kadar her ofis ihtiyacınıza cevap vermek için çalışmaktayız. Birden fazla imalat kuruluşumuz ile sizlerin beğendikleri modellerimizi nadiren de olsa stoklu çalışma yaparak. Veya üretimden direk size ulaştırma yolu izleyerek müşteri memnuniyetini prensip edinmiş bir kuruluş olmanın peşinde koşmaktayız. Şu ana kadar yapmış olduğumuz ticarette negatif bir sorun ile karşılaşmamış olmanın mutluluğunu yaşarken. Bundan sonraki süreçte de şikayete konu olacak bir negatif sorun yaşamamak için elimizden gelenin fazlası için gayret göstermekteyiz.

Ev bölümümüzde ise ahşap sandalyeden bahçe takımlarına kadar birçok mobilya türü ve aksesuarlarını bünyemizde bulundurmaktayız. Otuza yakın kategori ve binlerce ürün arasından istediğiniz veya ihtiyacınız olan her ürünü sizler için temin ediyoruz. Göndermiş olduğumuz her ürün evofisdunyasi.com güvencesinde olup siz teslim alıncaya kadar takibini uzman kadromuz ile yapmaktayız. Amacımızın sadece ticaret yapmak veya kar amacı gütmek değil ev ofis dünyasını bir marka haline getirmektir. Çok kısa süre içerisinde kendi lojistik sistemimizi geliştirerek Marmara Bölgesinde kargo sisteminden çıkıp kendi lojistik hizmetimiz ile ürünleri göndermeye çalışacağız. Bu Bölgede başarılı olma sonucuna göre tüm Türkiye sınırları içinde kendi lojistik ağımızı kurmanın peşinde olacağız. Kendi lojistik ağımızı kurduğumuzda müşterilerimizin en çok rahatsız oldukları kargo maliyetini minimum seviyelere indirmeyi planlamaktayız.

Ev Ofis Dünyasına Neden Güvenmelisiniz

Güvenli alışveriş ve düzgün ticaret yapmanın peşinde koşmaktan yorulmayan işinde uzman personelimiz. Kurumsal çalışma bilincinde olan yöneticilerimiz ile hizmetinizde olan bir kuruluş olma çabamıza sizlerden gelen destek ile devam etmekteyiz. Ticari anlamda birden fazla alanda iş yapmakta olup gruplaşan bir ticari faaliyete dönüşmekteyiz.

Ev Ofis Dünyası Otuzdan fazla kategori başlığı ve birbirinden özel ürünler ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Online alışveriş sistemi üzerinden çalışmakta olup gönderdiğimiz ürünler sizlere teslim oluncaya kadar bizim güvencemizdedir. 128 bit SSL güvenlik sistemi ile kişisel verileriniz saklanarak ikinci bir kuruluş veya ikinci bir şahıslar ile paylaşılmamaktadır.

İşinde uzman kadromuz ile hizmet vermekteyiz. Online alışveriş ticaretinde her biri kendini ispatlamış personellerimiz ile e-ticaret politikalarını bilen yönetici kadromuz ile siz değerli müşterilerimize sınırsız hizmet sunmaktayız. Ticari politikamız sadece satış amacı için kurulmamış bir online alışveriş sitesinde danışmanlık hizmeti de vermekte olan kuruluşuz. Teknik bilgileri ve online alışveriş işinde yaklaşık 2008 yılından bu yana, bu alanda hizmet vermiş personellerimiz ile hizmet sunmaktayız.

Ev Ofis Dünyası, katalog kalitesinde ev ve ofis ürünleri için zamansız stillerde ve düşünceli ayrıntılarla inşa ediliyor. Müşterilerimizi dinleyerek ve harika üreticilerle yakın çalışarak, ofisinize yada evinize yakışan güzel ürünler ürettiriyoruz. Zengin ürün kategorisi, binlerce ürün ve her şeyi bir birine bağlayan şık çizgiler ev ofis dünyası ailesinin ayırt edici özellikleridir. Ürün kategorilerimiz de ayrıca bahçe takımlarından, sandalyelere ve yardımcı tamamlayıcı bir çok ürün de bulunmaktadır. İster oturma odanız, ister yatak odanız, mutfağınız olsun, ister güvertede olun, isterseniz de ofisinizde yada kapı önünde, bahçenizde yada balkonunuz da, hayatınıza bir yerden renk katmak istiyoruz. Sizde sitemizden size uygun bir şeyler bulacaksınız.

Ev Ofis Dünyası Ne Yapıyor

Ev Ofis Dünyası olarak; Sandalye ve tabureler yelpazemiz, eviniz veya işiniz için çeşitli stiller sunar. Yemek odanız, mutfağınız ve hatta iş yeriniz için mükemmel bir seçim yapabiliriz. Harika yemek masası seçeneklerimizle eşleşen hayalinizdeki görünümü yaratmanıza yardımcı olacak yemek mobilyalarımız vardır. Ayrıca, yalnızca yer tasarrufu sağlayan değil, aynı zamanda yoğun bir aile yaşam tarzına uyacak şekilde tasarlanmış mutfak için pratik oturma seçeneklerine sahibiz.

Ofis mobilyalarımız paranızın tam karşılığını verir ve çalışma alanınız için mükemmeldir. Büyük veya küçük. Mevcut mobilyalarınızı geliştirmek istiyorsanız, tekerlekler, çeşitli yüzeylerde yedek tabanlar ve gazlı kaldırma pistonları gibi ofis koltuğu parçalarımız bulunmaktadır. Modern, şık ve paranızın karşılığını alacağınız bar sandalyeleri ve bistro sandalyelerimiz vardır. Bar Taburelerimiz kahvaltı barları ve ev bar alanları için de mükemmeldir. Bu nedenle, evde rahatlamak istiyorsanız, konukları rahat bir şekilde eğlendirin ve evinizi asla ayrılmak istemediğiniz bir yer için tamamlayın! Ayrıca gizli saklama alanı arıyorsanız, Dosyalama dolaplarımız, ihtiyaç duyduğunuz her yerde kullanışlı bir alanı sağlamanın yanı sıra tüm temel bilgilerinizi de tutmak için idealdir. Ofis veya yatak odanız için modern sandalyeler arıyorsanız, geniş bir ürün yelpazesinde  ürünlerimiz bulunmaktadır. Size ve evinize ayarlanabilir oturma çözümleri sunmak için rahat ve harika ürünler sunmaktayız. Eviniz veya ofisiniz için daha fazla ilham almak istiyorsanız, bizimle kalın esen kalın…

Vizyonumuz

Evofisdunyasi ekibi olarak fikirlerinizi gerçeğe dönüştürmek için heyecan verici yeni bir platform oluşturduk. Yaratıcılık ve üretim uzmanlığını uygun bir fiyat noktasında birleştiren Evofisdunyasi, yüzlerce ev ve ofis ürünlerini herkes için erişilebilir hale getiriyor. Sandalyenin kompozisyonunu anlıyoruz. Ve daha iyi bir sandalye nasıl yapılır, etkili bir şekilde maliyetlerden nasıl tasarruf edilir ve daha iyi bir fiyat elde edilir.
Satınalma ekibi üyelerimiz, ürün satın alma konusunda 10 yıldan fazla deneyime sahiptir ve yüksek kaliteli tedarik zinciri bilgisine hakimdirler. Her bir aksesuarın fiyatını, kalite kontrolünü ve müşterilere hızlı çözümler sunmak için kaynakları makul bir şekilde alabilirler. Müşterilere en uygun fiyat ve satış tavsiyelerini zamanında geliştirebilir ve sağlayabilir.
Müşterilere piyasadaki en çok satan ürünleri sunmak için tüm günümüzü kullanarak kaliteli hizmetler ve pazar dinamikleri sunmaya çalışıyoruz. İnternet satışları için hızlı bir yanıt hizmeti yaratıyor, etrafımızdaki tüm kaynakları entegre ediyor, müşterilere hızlı bir yanıt mekanizması sağlıyoruz ve benzersiz bir ürün serisi oluşturmak için pazar değişikliklerine göre stratejileri hızla ayarlıyoruz. Sattığımız tüm ürünlere sahip çıkıyor arkasında duruyoruz. Memnuniyetiniz bizim önceliğimizdir.