Genel

Kafes Berjer Sandalyemiz Hakkında

Platner Berjer Gold 003 evofisdunyasi tel berjer modelleri (2)

Kafes Berjer Sandalyemiz Hakkında

Kafes Berjer Sandalyemiz Hakkında. Berjer sandalye modeli kafes şeklindeki iskelet yapısından kaynaklı bu ismi alarak farklı bir berjer tasarımı olduğunu ilk andan haber vermektedir. Arka kısmın tamamen kafes tasarım olduğu ve bu modelin altın ve bronz renkleri ile detaylandırıldığı bu özel sandalye, estetik ve farklılığı yakalanmak isteyenler için tasarlanmış bir modeldir. Bu yüzden genellikle lüks mekânlarda ve otel gibi büyük işletmelerde kullanıma oldukça elverişlidirler. Modelin en dikkat çekici yönü bu olmakla beraber kullanılan renk tonlarının dengesi, kumaş seçimi ve küçük detaylarla zenginleştirilen tasarımı ile tamamen göz alıcı bir mobilya üretimi gerçekleştirilmiştir.

Modelin tasarımında kullanılan detayların en önemlilerinden ilkini kafes yapısı oluşturur. Sırttaki kumaşın kapladığı demirden kafes ile şık bir ayrıntıyı yakalayan berjer sandalye modeli için bu ayrıntı enli ve yüksek tutulmuştur. Böylece bütün detayları üstüne çekerek modelin ana özelliği olmaya ve klasik bir berjer ötede farklı bir berjer olmaya hak kazanmıştır. Aynı metaller, sandalyenin ayaklarında da kullanılıp bütünüyle altın veya bronz renginin şıklığını taşıyan bir ürün olarak satışa sunulmuştur. Geniş aralıklı tutulan bu metal kısımlar, sandalyenin de boyut olarak büyümesini ve rahatlığı görsel olarak da taşımasını sağlamaktadır.

Kafes detaylarından sonra ise değinilmesi gereken şey berjer sandalye modelinin büyük bir kısmını oluşturan kumaşı ve bununla ilgili detaylarıdır. Tamamen yumuşak dokulu ve konforlu bir yapıya sahip olan kumaş, arkasındaki kafes modelinin şıklığını dokusu ile tamamlamaktadır. Bu dokuya eşlik eden özenle seçilmiş renk tonları da model için tercih olmuştur. Sıcak renklerin hâkim olduğu bir sandalye olarak gayet göze hitap eden ve ihtişamı ile göz dolduran berjer modeli, modern olarak tasarlanmış her mekâna şıklık katması ile ön plana çıkmıştır. Yastık detayı ile de bu hissiyatı pekiştirmiş olan bir modelimizdir.

Kafes Berjer Sandalye Modeli Üretimi

Kafes berjer sandalye modeli üretimi modelin ince detaylarını hayata geçirmek açısından oldukça büyük bir önem taşımaktadır. Kafes kısmından yastık detayına kadar her bir ayrıntının dikkatle planlanması sonucunda tasarımı gerçekleştirilmiş bir model olarak bütünüyle şık bir ürün olması için çalışılmıştır. Bu yüzden hem mekânların ihtiyaçları düşünülmüş hem de farklı bir berjer sandalye yaratmak için yaratıcılığın sınırları zorlanmıştır. Kullanışlılık ile şıklığın bir araya geldiği bu sıra dışı modelde, herkesin sevebileceği ve ihtiyaç duyabileceği bir özellik olan konfora rastlamak mümkündür.

Bütün bunlar çerçevesinde gayet özel bir görünüm taşıyan ve de bu özel görünümü konforlu dokusuyla tamamlayan bir model. Olarak satışa çıkartılarak dekorasyonlarında detaya önem verenler için en iyi tercihlerden birisi haline getirilmiştir. Kumaşta kullanılan renk tonu ve metal kısımlarda uygulanan renklerin uyumu, kumaşın dokusunun verdiği rahatlık ve geniş tutulan gövdesi ile oldukça şık detaylar barındıran bir model olarak siz değerli müşterilerimize sunulmuştur. Bu detaylarla birlikte zenginleşerek kullanıldığı alanlarda en fazla dikkati kendi üstünde toplayabilecek bir kapasiteye sahip hale gelmiştir.

Sonuç olarak kafes berjer sandalye, kendi kategorisi içindeki en şok kozmetik görünümlü ve en farklı estetiğe sahip bir model olarak göz alıcı olmaktan hoşlanan ve bunu mekânlarında da yansıtmak isteyenlerin sevebileceği ürünlerdendir. Sandalyenin sahip olduğu farklı tasarım ile göz kamaştırıcı bir dekor sağlamamak imkânsız olmakla birlikte yapısı ile konforu da mümkün kılabilirsiniz. Böylece yeme-içme ve dinlenme servisi amaçlı kullanılan çoğu mekânda bu modele yer verebilir. Hatta yaratıcılığınızı ve sıra dışı stilinizi kanıtlamak istediğiniz her yerde bu oldukça dikkat çekici üründen yardım alabilirsiniz. Mekânınızda göstermek istediğiniz zenginliği sadece bu berjer ile sağlamınız mümkündür.

Benzer Yazılar

One thought on “Kafes Berjer Sandalyemiz Hakkında

  1. film makinesi dedi ki:

    Çok bilgilendirici makale. Tekrar çok teşekkürler. Yazmaya devam edin lütfen.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir