Genel

Ofis Koltuk Çeşitleri

Ofis Koltuk Çeşitleri

Ofis Koltuk Çeşitleri

Ofis Koltuk Çeşitleri, Ofis koltuğuna muhtemelen çok fazla önem vermediniz veya düşünmediniz. Aslında ofiste oturduğunuz koltuk muhtemelen, yaşadığınız herhangi bir ağrı ve acı için en büyük suçlu olabilir. Gelecekte bu acının veya ağrının daha fazlasına katlanabilirsiniz. Bu nedenle, farklı ofis koltukları hakkında biraz daha fazla düşünmeye nasıl başlayacağınızı ve özellikle sizin koltuğunuzun ihtiyaçlarınız için nasıl çalışabileceklerini kesinlikle görebilmelisiniz. Bu kadar çok stil, renk ve özellik ile kesinlikle en kaliteli ve en ergonomik ofis koltuğuna oturmalısınız. Aşağıdaki ofis koltukları ile her türlü konforun ve tarzın tadını çıkarın. Neyse, bütün gün onların içinde oturuyorsun, değil mi? Tadını çıkarmaya şimdiden başlayın!

Juki Krom Ayaklı Çalışma Koltuğu

Standart Çalışma Koltukları (Ofis Koltuk Çeşitleri)

Standart Çalışma Koltukları tam olarak ofislerin çoğunda bulunan en yaygın türlerdir. Tasarımda tamamen temeldirler ve tabanda tekerlek veya tekerlekler bulunur. Standart Çalışma Koltukları

Üzerinde oturan kişinin her yöne dönmesine izin vererek döner. Koltuk, birçok insan için kullanılacaksa, yükseklik ayarlarının yapılabilmesi uygun bir seçenektir. Standart Çalışma Koltukları rahatlık ve konforun keyifli bir birleşimidir.

Bella Ahşap Ayaklı Makam Koltuğu

Makam Koltukları (Ofis Koltuk Çeşitleri)

Standart Çalışma Koltuklarına benzer şekilde yapılmış olsa da, makam koltukları stilleri döner şekilde olup ve diğer koltuklar gibi aynı tekerlek ve tekerleklere sahiptir. Ancak, koltuk sırtlıkları daha yüksektir, bu da onları daha konforlu ve daha ergonomik hale getirir ve ayrıca ilave dolgusu vardır. Ek olarak, makam koltuklarında kol dayaması üzerinde dolgusu vardır ve ayrıca koltuk arkalığının açısını ayarlama imkanınız da vardır. Ve neredeyse her zaman deriden yapılmış olduklarını ve lüks görünümlü olduklarını unutamazsınız! Sonuç olarak, bu ofis koltukları diğer stillerin çoğundan daha pahalıdır ve genellikle yöneticiler tarafından kullanılır.

Gonca U Krom Ayaklı Misafir Koltuğu

Misafir Bekleme Koltukları (Ofis Koltuk Çeşitleri)

Misafir Bekleme Koltukları diğer koltuklara göre daha basit görünüyor değil mi? Misafir Bekleme koltukları misafirlere yöneliktir, bu nedenle kısa bir andan daha uzun süre kullanılmayacakları için çok karmaşık tasarlanmamıştır. Bekleme odalarını veya bir masa yada resepsiyonun yanında düşünün. Esneklik yok, tekerlek yok, ayarlanabilir özellik yok ve temelde sadece oturmak için koltuk var. Yine de, böyle temel bir öğenin görünümünü geliştirmek için bunları canlı renkler ve harika tasarımlar ile daha güzel gösterebilirsiniz. Her ne kadar basit görünseler de misafirlere yönelik yapıldıkları için ergonomik ve rahat malzemelerden üretilmektedir.

Aler Fileli Çalışma Koltuğu Turuncu

Fileli Çalışma Koltukları (Ofis Koltuk Çeşitleri)

Fileli Çalışma Koltukları, Çok fazla terleme eğilimindeyseniz, hava dolaşımını teşvik eden fileli kumaştan yapılmadıkça kendinize ya hasır bir koltuk almanız gerekir ya da fileli çalışma koltuğuna ihtiyacınız vardır. Bu koltukla vücudunuz diğer koltuk modellerinde olduğu kadar ısınmayacağı için terlemenin de önüne geçeceksiniz. Fileli çalışma koltukları rahatlık için oturma yeri dökme süngerden yapıldığı için ergonomik bir koltuk olarak da çok fazla tercih görmektedir.

 

 

 

Ama bir deodorant da üretmiyoruz, o yüzden sağlık kaynaklı bir sorundan dolayı terlemeniz var ise buna mani olamayabiliriz, bu yüzden hiç kimse terlemez sözü veremiyoruz 🙂

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir