Genel

Ofis Koltukları Çeşitleri

Ofis Koltukları Çeşitleri evofisdunyasi Ofis Koltukları Çeşitleri

Ofis Koltukları Çeşitleri

Ofis Koltukları Çeşitleri, Her ofis ve iş yerinde kullanılan ve misafirlerimizi ağırladığımız koltuk türlerinin her birisidir. Mobilya sektöründe kendisine çok önemli bir yer açmış ve kendini ispat etmiş ürün grubundan oluşmaktadır. Her ofis açılışı veya şirket açılışı yapan kişilerin ilk öncelikli alması gereken demirbaş grubu olarak yer edinmiştir. Genellikle ahşap türünden üretilmekte olup metal üretimi de sektörde çoğunluk kazanmış durumdadır.

1-Müdür Koltukları (Ofis Koltukları Çeşitleri)

Koltuk çeşitleri olarak ilk müdür koltuğunu inceleyelim. Ergonomi olarak iyi bir ergonomisi bulunan müdür koltukları ahşap ayaklı müdür koltukları, krom ayaklı müdür koltukları ve plastik ayaklı müdür koltukları olarak üç gruba ayrılmaktadır. Müdür koltuklarını çoğu zaman makam koltuğu olarak da kullanıma sunulmaktadır. Özellikle ahşap ayaklı müdür koltuğu ve krom ayaklı müdür koltuğunu makam koltuğu olarak da kullanılması mümkündür. Makam koltukları ile aynı ergonomiye ve rahatlığa sahip  birinci kalite malzeme kullanılarak üretilmektedir.

Evo Makam Ahşap Kollu Koltuğu

* Ahşap Ayaklı Müdür Koltukları (Ofis Koltukları Çeşitleri)

Ahşap Ayaklı müdür koltukları diğer ayak çeşitlerine göre sektörde bir miktar diğer ürünlere göre pahalı olduğunu söylememiz doğru olacaktır. Ahşap ayaklı müdür koltuğu hem görsel olarak hem de tarz olarak diğerlerine göre ön planda olup diğerlerine göre daha zengin bir görünüme sahiptir. Ayakları ahşap olan koltuklar genellemede kolçak bölümleri de ahşap yapıldığı izlenmektedir.

Evo Krom Ayaklı Makam Koltuğu1

 * Krom Ayaklı Müdür Koltukları

Krom Ayaklı Müdür Koltukları ahşap ayaklıya göre bir miktar ucuz olduğu söylersek yanlış olmaz. Krom ayaklı müdür koltukları genellikle kolçak kısımları da krom olarak yapıldığı izlenmekte olup çok hoş bir görünüme sahiptir. Rahatlıkları ile kendilerinden söz ettiren koltuk çeşidimiz üzerinde oturan kişiye ergonomisini ve konforunu hissettirir durumda üretilmektedir.

Safel Plastik Ayaklı Müdür Koltuğu

 *  Plastik Ayaklı Müdür Koltukları

Plastik Ayaklı Müdür Koltukları diğer iki koltuğa göre daha uygun bir maliyete üretildiği için fiyat olarak da piyasa da en uygun müdür koltuğu olarak görülmektedir. Orta ölçekli işletmelerin çok fazla talep ettiği ürün grubunda yer almaktadır. Deri veya kumaş olarak üretimi mevcuttur.

Diğer koltuk çeşitlerimiz hakkında bilgiler almak için lütfen takip ediniz.

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir